Порядок захисту прав споживачів при отриманні послуг у ТОВ «Інком-Фінанс»
Порядок розгляду Товариством звернень споживачів фінансових послуг.
• Організація розгляду звернень Клієнтів Товариства (фізичних осіб), і надання відповідей на них
• Адреси для листування та подання письмових звернень Клієнтів Товариства (фізичних осіб)
• Перелік поштової адреси надання послуг Клієнтам для подання звернень Клієнтами Товариства
• Особистий прийом
Організація розгляду звернень Клієнтів Товариства (фізичних осіб), і надання відповідей на них
Клієнт Товариства має право подати (надіслати) до Товариства звернення, що стосується діяльності Товариства.
Товариство приймає та розглядає звернення Клієнта Товариства, оформлення якого відповідає вимогам чинного законодавства України.
Звернення може бути подано особисто Клієнтом Товариства або через уповноважену на це іншу особу в місці надання послуг Клієнтам.
Звернення подається в усній або письмовій формах.
Усне звернення викладається Клієнтом Товариства під час особистого прийому або надходить на номер телефону Товариства +38(067)4064699.
В усному зверненні Клієнт Товариства зазначає:
-
своє прізвище, ім’я, по-батькові;
-
дату народження, місце проживання (повну поштову адресу, на яку надсилається відповідь);
-
контактний номер телефону;
-
електронну поштову адресу (при бажанні отримати відповідь на електронну адресу);
-
суть порушеного питання.
Письмове звернення в паперовій формі друкується або пишеться від руки розбірливо, підписується із зазначенням дати.
В письмовому зверненні Клієнт Товариства зазначає інформацію, передбачену бланком звернення Клієнта до Товариства.
Бланк електронного звернення Клієнта Товариства, який надсилається на inkomfinans@gmail.com (
бланк звернення).
Електронне звернення повинно містити електронну поштову адресу, на яку Клієнту Товариства надсилається відповідь, відомості про інші засоби зв'язку з ним, спосіб відправлення відповіді (поштою або на електронну поштову адресу).
Датою подання електронного звернення є дата надходження звернення на адресу корпоративної електронної пошти Товариства. Датою подання електронного звернення, яке надійшло на адресу корпоративної електронної пошти Товариства в неробочий день та час, є наступний робочий день після дня його надходження.
У яких випадках Товариство не розглядає звернення:
-
звернення Клієнта Товариства, оформлення якого не відповідає вимогам статті 5 ЗУ «Про звернення громадян» та такі, які не містять даних, необхідних для прийняття обґрунтованих рішень. Такі звернення повертаються Клієнту Товариства з відповідними роз'ясненнями в строки, визначені ЗУ «Про звернення громадян»;
-
звернення Клієнта Товариства без зазначення місця проживання, не підписаних авторами, таких, з яких неможливо встановити авторство (звернення є анонімними);
-
звернення Клієнта Товариства, надісланого (поданого) особою, визнаною судом недієздатною;
-
повторних звернень від одного й того самого Клієнта Товариства з одного й того самого питання, якщо перше вирішено по суті.
Звернення Клієнта Товариства розглядається та вирішується в строк, передбачений ЗУ «Про звернення громадян».
Відповідно до статті 20 Закону України "Про звернення громадян", звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів.
Строк розгляду звернення Клієнта Товариства обчислюється в календарних днях, починаючи з дати надходження (реєстрації) звернення. Останнім днем строку розгляду звернення є наступний робочий день, якщо останній день строку розгляду звернення припадає на неробочий день.
Відповідь за результатами розгляду звернення надається за підписом уповноваженої особи Товариства.
Клієнт Товариства має право звернутися до Національного банку (з посиланням на нормативно-правовий акт Національного банку, що визначає порядок організації розгляду звернень та особистого прийому громадян у Національному банку) щодо вирішення порушених у зверненнях питань, уключаючи випадки, якщо Товариство не надало відповідь на звернення в установлений законодавством України термін для розгляду звернень або отримана відповідь не задовольнила Клієнта.
Посилання на розділ "Звернення громадян" офіційного Інтернет-представництва Національного Банку
https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection/citizens-appeals
Звернення Клієнта до Товариства або до Національного банку не позбавляє права Клієнта на звернення до суду відповідно до законодавства України за захистом своїх прав та інтересів.
Посадові особи Товариства відповідальні за відмову у прийнятті та розгляді звернень, порушенні терміну розгляду звернень, інші порушення прав Клієнта на звернення згідно з законодавством України.
Розгляд скарг споживачів фінансових послуг (позасудовий), який відбувається у разі звернення клієнта із відповідною скаргою до компанії, розгляд скарги відбувається з наданням обґрунтованої відповіді протягом строку встановленого відповідно до законодавства, для цього наводимо інформацію про контактний телефон і адресу електронної пошти ТОВ «Інком-Фінанс», поштову адресу:
- контактний телефон: +38 067 406 4699
- електронна пошта: inkomfinans@gmail.com
- поштова адреса, за якою приймаються скарги споживачів фінансових послуг: 03150, Київ, вул. Казимира Малевича, буд. 86.
2. У разі, якщо клієнт (споживач послуг компанії) вважає, що не отримав вирішення ситуації або вважає, що не отримав роз’яснення у ТОВ «Інком-Фінанс», то такий клієнт (споживач) може звернутися до уповноваженого державного органу (нагляду, контролю, тощо), який здійснює державне регулювання діяльності компанії. Усі офіційні дані наявні у мережі Інтернет на офіційних інтернет сторінках регулятора та інших уповноважених державних органів, що покликані здійснювати нагляд за захистом прав споживачів.
3. У компанії гарантійні фонди та компенсаційні схеми, що застосовуються відповідно до законодавства, не передбачені у звітному періоді.
Адреси для листування та подання письмових звернень СПОЖИВАЧІВ Товариства (фізичних осіб)
Найменування Товариства – ТОВ «ІНКОМ-ФІНАНС»
Поштова адреса: Україна, 03150, місто Київ, вул.Малевича Казимира, будинок 86.
Електронна адреса: inkomfinans@gmail.com
Адреса офіційного вебсайта - http://inkomfinans.uafin.net/
Перелік поштової адреси надання послуг споживачам для подання звернень споживачами Товариства
Поштова адреса: Україна, 03150, місто Київ, вул.Малевича Казимира, будинок 86.
Номер телефону: +38(067)4064699.
Режим роботи: Пн - Пт 08:00-20:00.
Особистий прийом
Запис на прийом до Директора Товариства проводиться у разі, коли порушене питання не вирішено по суті після попередніх звернень споживача Товариства.
Під час запису на особистий прийом працівник Товариства з’ясовує його прізвище, ім’я, по батькові громадянина, місце проживання та роботи, зміст порушеного ним питання, до кого з Товариства він звертався з цього питання, вивчаються документи, інші матеріали, що подаються громадянином для обґрунтування свого звернення.
Особистий прийом споживача Директором Товариства здійснюється: кожен перший вівторок місяця.
Під час запису на особистий прийом споживача надає Товариству таку інформацію:
-
прізвище, ім'я, по батькові;
-
дату народження;
-
місце проживання;
-
зміст порушеного питання;
-
номер телефону для зв'язку.
Уточнення щодо результату розгляду звернення споживача Товариства, в т.ч. запису на особистий прийом до Директора Товариства за номером телефону: +38(067)4064699.
Запис споживача Товариства на особистий прийом припиняється за п'ять робочих днів до дати проведення. Для здійснення доступу до приміщення Товариства, у якому проводиться особистий прийом, споживач Товариства пред'являє документ, що посвідчує його особу.
Реквізити органу, який здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг, а також реквізити органів з питань захисту прав споживачів
Національний банк України
Адреса: 01601, Київ, вул. Інститутська, 9
тел. 0 800 505240
Офіційний сайт: https://bank.gov.ua
|
Державна інспекція України з питань захисту прав споживачів
Адреса: 03680, м. Київ-150, вул. Горького, 174
тел.служби діловодства —(044) 528-94-38
тел. «гарячої лінії» —(044) 528-92-44
Офіційний сайт: https://inspections.gov.ua
|
Порядок і спосіб погашення простроченої заборгованості
Прострочена заборгованість за договором про споживчий кредит погашається в той же спосіб як і строкова (поточна) заборгованість за кредитом, при цьому, при надходженні від споживача коштів в погашення заборгованості виконання зобов’язань споживача здійснюється у наступній черговості:
– у першу чергу сплачуються прострочена до повернення сума кредиту та прострочені проценти за користування кредитом,
– у другу чергу сплачуються непрострочена сума кредиту та непрострочені проценти за користування кредитом,
– у третю чергу сплачуються неустойка та інші платежі (заборгованість) відповідно до договору про споживчий кредит,
якщо інше не встановлено договором про споживчий кредит.
Порядок відступлення права вимоги за договором про споживчий кредит
Фінансова установа, у встановленому чинним законодавством та укладеним між споживачем та Фінансовою установою договором про кредит, має право без згоди споживача відступити своє право вимоги за договором новому кредитору, як повністю, так і частково, якщо інше не передбачено договором про споживчий кредит.
Відступлення права вимоги за договором про кредит здійснюється відповідно до норм цивільного законодавства та з урахуванням особливостей, встановлених Законом України «Про споживче кредитування». Фінансова установа, у разі відступлення права вимоги за договором про кредит новому кредитору зобов’язана повідомити споживача у строки та у спосіб, визначений договором та / або Законом України «Про споживче кредитування» про такий факт, та про передачу персональних даних споживача, а також надати інформацію про нового кредитора відповідно до вимог Закону України «Про споживче кредитування».
У разі відступлення права вимоги за договором про споживчий кредит Фінансовою установою, новий кредитор набуває усі права та обов’язки Фінансової установи за договором про кредит у повному обсязі або в частині.